وبلاگ

تجلیل از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران

فهرست مطالب

[ad_1]

ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران
hodis

به مناسبت انتخاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس جمهور کشور عزیزمان ایران، در مراسمی که عصر یکشنبه (30 خردادماه) برگزار شد از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران تقدیر به عمل آمد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ مراسم تقدیر از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در عصر روز 30 خرداد ماه، پس از اعلام نتایج انتخابات و برگزیده شدن حجت ‌الاسلام ‌و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به‌عنوان رئیس‌ جمهور آینده کشور در محل ستاد برگزار شد. در این مراسم احمد ابوالحسنی مسئول ستاد انتخابات اصناف تهران؛ علی فاضلی عضو هیئت ‌رئیسه اتاق اصناف تهران؛ سعید حاجیلو عضو هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس و جمعی دیگر از اعضای صنف چاپ حضور داشتند.

در این مقاله می خوانید

یاوران بی ادعا

ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهراندر ابتدای مراسم تقدیر از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران؛ احمد ابوالحسنی مسئول این ستاد ضمن تبریک به مناسبت ریاست جمهوری آیت‌الله رئیسی و به ثمر نشستن تلاش های این ستاد به قدردانی از فعالان ستاد پرداخت و گفت: خیلی خوشحال و خرسندم که به ‌نوبه‌ی خود سهمی در تشکیل و برگزاری ستاد انتخاباتی برای جناب آقای رئیسی داشتم و افتخار می‌کنم که در گوشه‌ای از این پیروزی سهیم بوده ام.

وی افزود: مراسم اصلی که همان جشن پیروزی است در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد و این مراسم برای تقدیر و تشکر از افرادی است که سهمی در برپایی ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران داشتند. از همین رو از همه عزیزانی که ما را در این امر مهم یاری کردند، تشکر می ‌کنم، چرا که با فعالیت ‌های بی ‌منت و شبانه ‌روزی خود واقعاً به صنف چاپ آبرو بخشیدند.

tehran exhibitio 2021

ابوالحسنی با بیان اینکه فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران در دو هفته گذشته سختی ‌های زیادی را متحمل شدند و زخم‌زبان ‌های متعددی را شنیدند، ادامه داد: آقایانی که در دوره ‌های گذشته از ملت رأی اعتماد گرفتند، نتوانستند پاسدار خوبی برای این حس بی آلایش باشند. نتیجه این کارشکنی‌ها، بی‌اعتمادی مردم به جمهوریت و طرح این پرسش شد که اگر توان انجام کارها و وظایف خود را ندارید، دلیل این‌همه تلاش برای کسب مقام در حوزه حاکمیت چیست؟

وی بیان کرد: خدا را شاکریم که با وجود تمام مشکلات پیش ‌آمده که ناشی از کارشکنی‌ ها در کشور بود و با وجود سنگ‌اندازی افراد و گروه هایی که نسبت به ‌نظام کینه‌ دارند، مردم ایران با حضور پر شور خود در انتخابات و انتخاب فردی شایسته روی دشمنان را سیاه کردند.

بیشتر بخوانید: گردهمایی اصناف تهران در حمایت از کاندیدای ریاست جمهوری

حمایت از انتخابات با مشارکت

ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهراندر ادامه این مراسم، علی فاضلی عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف تهران ضمن تشکر از زحمات احمد ابوالحسنی که در مدتی کوتاه نسبت به تشکیل ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران که به حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی پرداخت، همت گماشت، گفت: باید به ملت بزرگ ایران برای شرکت پر شور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.

وی افزود: طبق تحقیقات انجام شده و آمارهای جهانی، میانگین شرکت در انتخابات در کشورهای توسعه ‌یافته و کشورهایی که به‌ عنوان ابرقدرت ‌های جهان شناخته می‌ شود، بین 38 تا 42 درصد برآورد شده است؛ اما در ایران بعد از گذشت 42 سال و با توجه به بی‌کفایتی برخی از مدیران و تلاش ‌های نیروهای داخلی و خارجی برای تحریم انتخابات، میزان مشارکت مردم نزدیک به 50 درصد بوده که نشان از عشق آنها به انقلاب اسلامیشان دارد.

فاضلی تصریح کرد: با تمام کاستی ها و دشمنی هایی که در جریان انتخابات صورت گرفت باز هم در نهایت توفیقی حاصل دشمنان نشد. من به‌عنوان یک فعال صنفی از شما فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران و تمامی مردم ایران تشکر می‌کنم که از خون شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی حمایت کردید و گوش‌به‌فرمان رهنمودهای رهبر بزرگوارمان بودید.

فاضلی با اشاره به اینکه آقای رئیسی یقیناً کار سختی را برای رسیدن به اهداف خود در پیش دارد، ادامه داد: افرادی که هشت سال عنان اجرایی کشور را در دست داشتند، نتوانستند به‌صورت شایسته به مردم خدمت کنند؛ اما ایران مقتدر و قدرتمند، امروز دارای رئیس جمهوری است که بدون دروغ با مردم صحبت می کند.

وی ادامه داد: آقای رئیسی پیش از برگزاری انتخابات بر دو موضوع تأکید داشت که قول رفع و اصلاح آن‌ها را به مردم داد. اولین موضوع مبارزه با فساد در سیستم است که مطمئن هستم آن را عملی خواهد کرد. دومین مسئله نیز در دستور کار قرار دادن رونق تولید یعنی رونق در کسب‌وکار است که مطمئن هستم ایشان این هدف را نیز به بهترین وجه ممکن دنبال خواهد کرد.

عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف تهران تصریح کرد: در این راه به‌یقین دشمنان سنگ‌اندازی خواهند کرد اما رئیس جمهور منتخب کسی نیست که با پرتاب این سنگ و کلوخ‌ها از سوی دشمنان، عقب‌نشینی کند. من مطمئن هستم که او با یاری نیروهای مردمی بر مشکلات فائق خواهد آمد و ما نیز کمک‌حال او خواهیم بود.

فاضلی با اشاره به اینکه صنف چاپ، صنف بزرگی است، گفت: من از آقای ابوالحسنی به‌عنوان رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران تهران و کسی که در ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران فعال بودند، خواهش می‌کنم که نگاهشان برای ادامه کار طراحی و برنامه‌ریزی برای بهبود وضعیت صنف که عمدتاً جزو بنگاه ‌های متوسط محسوب می شوند، باشد.

وی در پایان افزود: راهکار حل این مشکل استفاده از تجربیات فعالان صنفی است که می‌توانند در مباحث اشتغال و کسب‌وکار، کمک ‌حال صنف بزرگ چاپ باشند.

تقدیر از فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران

گفتنی است که در پایان این مراسم از علی شفاهی مدیر روابط عمومی و احمد سمیعی مدیر تبلیغات ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران و همچنین کیوان اسبقی، تقی علیان، امیر شهلائی مقدم، هاشم احمدی، بهنام نجفی، مسعود روستا، وحید فخیم، محسن شاهواری، مهدی کاظمی، مصطفی شاهواری، پرویز صفاری، علی گل مراد، بیت‌الله میرزایی، جمشید قشقایی، محمد جمالیان، سعید حاجیلو و الهام نرجه پور به ‌عنوان فعالان ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

ستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهرانستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهرانستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهرانستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهرانستاد تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری اصناف تهران

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب