وبلاگ

برگزاری کنگره لیبل 2021 در شیکاگو – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

کنگره لیبل 2021
hodis

کنگره لیبل 2021 (Label Congress 2021) امسال از 29 سپتامبر تا اول اکتبر در مرکز گردهمایی و نمایشگاه دانالد ای استفنز در شهر شیکاگو برگزار می شود.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ در این کنفرانس 3 روزه بیش از 10 سخنرانی همراه با پنل های تخصصی در دو روز اول و در آخرین روز یک کلاس آموزشی ویژه متخصصان لیبل برگزار می شود.

 

جزئیات و برنامه سخنرانی های کنگره لیبل 2021

در روز اول کنگره لیبل 2021 روندهای بازار و فن آوری های کلیدی صنعت لیبل مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. فیلیپ ویمن معادل بازاریابی جهانی گروه فیلینت در مورد فناوری جلوه های چاپی دیجیتال صحبت می کند. شرکت فوجی فیلم در مورد چاپ هیبرید و شرکت آوری دنیسون در مورد اینترنت اشیا اطلاعات کاربردی در اختیار حضار قرار می دهند.

در روز دوم فدریکو داتونزیو بنیان گذار شرکت Transpar 3nT در مورد شفافیت داده ها و اطلاعات سخنرانی می کند. دیگر متخصصانی که در روز دوم در مورد صنعت 4.0 و اهمیت اتوماسیون صحبت می کنند شامل مایک روتنبورن مدیر ارشد اجرایی شرکت گلوبال گرافیکس، گیرت وان دام مدیرعامل شرکت Cerm و رابرت بونجورنو رییس شرکت BST در آمریکا و متخصصان و سخنرانی دیگر از گروه فیلینت، مک تک و ویلمارک می شوند.

در روز سوم یک کلاس آموزشی در مورد لیبل های پشت چسبدار، جزئیات فنی، طبیعت و ساخت لمینیت های پشت چسبدار، نحوه تولید آن اهمیت مواد مورد استفاده و نیاز به استفاده از چسب های گوناگون اطلاعات کاربردی ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Labelexpo.com مراجعه کنید.

header footer bg1
مطلب قبلیگرداب نرخ ارز و افزایش قیمت کاغذ
مطلب بعدینجات وضعیت تولید کاغذ تحریر داخلی

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب