وبلاگ

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ

فهرست مطالب

[ad_1]

جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ
hodis

در جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ ایران برگزاری وبینارهای تخصصی با موضوع شناسایی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از فعالان حوزه چاپ و بسته بندی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ اولین جلسه شورای سیاست گذاری بیست و یکمین جشنواره بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ استان خراسان رضوی با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه‌ای خراسان رضوی، علی مغانی رئیس اتحادیه صنعت چاپ استان، مدیر شانه چی سرپرست اداره امور چاپ و ایزدی کارشناس امور چاپ تشکیل شد.

جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپدر جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره استانی صنعت چاپ و نیز چگونگی تجلیل و تقدیر از مقام پیشکسوتان، مدیران، کارگران پژوهشگران، نوآوران، پدیدآورندگان آثار فاخر چاپی مرتبط با موضوع زبان و ادبیات فارسی و نیز صادرکنندگان نمونه محصولات چاپی با رعایت پروتکلهای بهداشتی  موردبحث و تبادل نظرقرار گرفت.

بیشتر بخوانید: روز ملی صنعت چاپ خودمانی اما باشکوه

همچنین در نظر است از طریق برگزاری وبینارهای تخصصی با حضور  کارشناسان و فعالان حوزه صنایع چاپ و بسته بندی و نیز مسئولین اجرایی و تقنینی موضوع تحقق شعار سال در خصوص احصاء و شناسائی موانع تولید و راهکارهای پشتیبانی از فعالان حوزه چاپ و بسته بندی مورد بررسی قرار گیرد.

header footer bg1
مطلب قبلیحضور 220 شرکت در بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ تهران

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب