وبلاگ

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران جدی است – چاپ و نشر…

فهرست مطالب

[ad_1]

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران
hodis

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از طرح تشدیدبرخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران و برخورد با رانندگان متخلف در این طرح خبر داد.

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران

به گزارش چاپ و نشر آنلاین  به نقل از ایلنا، سرهنگ ابوالفضل موسوی‌پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص ترددهای شبانه و جریمه ورود به این طرح گفت: طرح تشدید برخورد با ترددهای شبانه یا همان منع تردد کرونایی در شهر تهران و معابر بزرگراهی و برخورد با رانندگان متخلف در دستور ویژه کار پلیس راهور تهران بزرگ قرار دارد.

او افزود: برخلاف تصور برخی شهروندان در خصوص عدم ثبت جریمه‌ها به خصوص در این شش روزه تعطیلی، در طرح ورود به محدودیت‌های کرونایی شبانه این دوربین‌ها همانند روز نخست و با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا فعال بوده و رانندگانی را که بدون مجوز وارد این محدوده‌ها می‌شوند مورد اعمال قانون قرار می‌دهند.

سرهنگ موسوی‌پور ادامه داد: پلیس راهور تهران بزرگ تشدید این طرح را در دستور ویژه کار خود قرار داده است و تا هر زمان که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام نکرده باشد این طرح با قوت ادامه خواهد داشت.برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران بدون اغماض و صریح خواهد بود.

برخورد با ترددهای شبانه در شهر تهران

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ همچنین به رانندگانی که برای تردد در بازه زمانی منع تردد شبانه اقدام به پوشش و مخدوشی پلاک می‌کنند توصیه کرد: برابر ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از ۶ ماه تا یک سال را برای متخلفان در پی دارد.

بیشتر بخوانید:

پیش بینی سخنگوی صنعت برق از وضعیت هفته آتی

اطلاعیه اتاق اصناف ایران برای غیر مشاغل فعال

 

او از رانندگان تهرانی خواست به علت شیوع گسترده ویروس کرونا از تردد در شهر در ساعات اعلامی و رفتن به دورهمی‌ها و مهمانی‌ها به خاطر حفظ جان خود و دیگران جدا خودداری کنند و تردد خود را مدیریت و به بعد از ساعت ۲۲ موکول نکنند.

header footer bg1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب