وبلاگ

استقبال از نسخه صوتی کتاب با گرانی کاغذ – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

نسخه صوتی کتاب
hodis

ارجحیت نسخه صوتی کتاب بر مکتوب

گرانی کاغذ باعث شد تا نویسنده کتاب «عشق به هر تقدیر» انتشار آن را در قالب نسخه صوتی کتاب در اولویت قرار دهد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل باشگاه خبرنگاران جوان؛ منصوره میرفتاح، نویسنده، شاعر و ترانه سرا  درباره کتاب جدیدش گفت: کار‌های انتشار کتابم با عنوان «عشق به هر تقدیر» را در قالب نسخه صوتی کتاب انجام می‌ دهم. چون هنوز کار انتشار کتاب صوتی این اثرم به اتمام نرسیده است، فعلا نامی از شرکت تولیدکننده آن نمی‌ برم. سعی می‌ کنیم کتاب صوتی آن پیش از کتاب مکتوبش منتشر شود.

وی افزود: به دلیل گرانی کاغذ جریان انتشار نسخه مکتوب «عشق به هر تقدیر» سنگین است. برای همین تصمیم گرفتم فعلا پیگیر انتشار نسخه صوتی کتاب باشم. از آنجایی که بیشتر از انتشار صوتی به انتشار نسخه مکتوب کتاب هایم تمایل دارم، قرار است نسخه مکتوب آن هم منتشر شود.

این نویسنده درباره ناشر نسخه مکتوب کتاب «عشق به هرتقدیر» بیان کرد: با یک ناشر درباره انتشار کتاب «عشق به هر تقدیر» صحبت‌های اولیه را انجام داده ام. هنوز به نتیجه قطعی برای انتشار نسخه مکتوب آن نرسیده ایم. مسئله پخش کتاب به وسیله انتشاراتی در این میان مطرح است. در صورتی که با ناشر به نتیجه قطعی برسیم و بتوانیم کار‌های انتشار نسخه مکتوب کتاب را انجام دهیم، «عشق به هر تقدیر» در بهمن ماه منتشر می شود.

header footer bg1
مطلب قبلیکمبود کاغذ در کشور به دلیل عدم حمایت دولت

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب