وبلاگ

اجرای طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر – چاپ و نشر آنلاین

فهرست مطالب

[ad_1]

طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر
hodis

کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از اجرای طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر و نوشت افزار به مدت یک ماه ویژه آغاز سال تحصیلی جدید در مشهد خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، بخشعلی بیاتی قله زو اظهارکرد: در آستانه ماه مهر و  آغاز سال تحصیلی جدید، تقاضا برای خرید لوازم‌ التحریر و دیگر لوازم مربوطه افزایش می‌ یابد و در همین راستا طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر و نوشت افزار از ۱۵ شهریور آغاز شده و تا ۱۵ مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این طرح باهدف جلوگیری از کمبود عرضه و یا افزایش غیر منطقی قیمت کالای مورد نظر با هماهنگی دیگر دستگاه‌های ذیربط  آغاز شده است.

 

اجرای طرح نظارتی ویژه بر لوازم التحریر

کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی عنوان کرد: نظارت بر تامین و توزیع لوازم‌ التحریر باکیفیت، ممانعت از فروش لوازم‌التحریرخارجی و بدون استاندارد از جمله اقدامات در اجرای طرح نظارتی مذکور است.

بیاتی قله زو گفت: برگزاری گشت‌های مشترک بازرسی با همراهی بازرسان اتحادیه ذیربط و اتاق اصناف مشهد و برخورد با تخلفات احتمالی از دیگر اقدامات برنامه‌ریزی شده است.

بیشتر بخوانید: کاهش ۷۰ درصدی مصرف لوازم التحریر و نوشت افزار

بیاتی قله در پایان از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان خراسان رضوی در مرکز استان و شهرستان‌ها اطلاع ‌رسانی کرده تا بازرسان در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

header footer bg1
مطلب قبلیمرکب های پایه آب چاپ اسکرین

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب